26.06.2018

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu dzisiejszym kolejni UP rozpoczęli  staże zawodowe. Łącznie staż  zawodowy odbywa 79 UP w ramach projektu Znów Aktywni!- powrót na rynek pracy.

22.05.2018

Szanowni Państwo!

W dniu 21.05.2018  zakończony został cykl szkoleń w Projekcie Znów Aktywni!- powrót na rynek pracy. Uczestnicy kontynuują spotkania z Pośrednikami Pracy oraz staże zawodowe.

08.05.2018

Szanowni Państwo,

Informujemy że dzisiaj 7. grupa rozpoczęła szkolenie “Prowadzenie spraw rachunkowo-finansowych z modułem komputerowym”. Jednocześnie kontynuowane są zajęcia z Pośrednikami Pracy oraz staże zawodowe. 

16.04.2018

Szanowni Państwo,

Informujemy, że realizowane są zajęcia z Doradcami oraz Pośrednikami w poszczególnych grupach. W najbliższym czasie rozpocznie się szkolenie w grupie 6. “Spawacz metodą TIG (141) blach i rur z aluminium i jego stopów spoinami pachwinowymi.

 

02.03.2018

Szanowni Państwo,

Rozpoczął się ostatni miesiąc rekrutacji. Wolne są ostatnie miejsca. Proponujemy szkolenia Spawacz metodą TIG(141) blach i rur z aluminium i jego stopów spoinami pachwinowymi oraz Prowadzenie spraw rachunkowo-finansowych z modułem komputerowym. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez adres e-mail: znow-aktywni@/ – odpowiemy na wszelkie zapytania. 

Rozpoczęły się kolejne staże zawodowe. Przypominamy o możliwości odbywania staży w systemie 3- i 6-cio miesięcznym na bardzo atrakcyjnych warunkach!

 

01.02.2018

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się pierwsze staże zawodowe w Projekcie. Kolejne grupy już realizują zaplanowane zajęcia z doradcami i pośrednikami. Szkolenia są w toku. Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z nami w Biurze Projektu, lub telefonicznie pod numerem: 512 834 780.

 

22.01.2018

Szanowni Państwo,

REKRUTACJA NADAL OTWARTA !

Jednocześnie informujemy, że uczestnicy z grup 1 i 2 rozpoczęli już zajęcia z doradcą zawodowym. Planowane są kolejne etapy wsparcia oraz trwa rekrutacja kolejnych grup.

Wszystkim osobom chętnym do wzięcia udziału w Projekcie przypominamy, że można zgłosić się do nas osobiście, zapraszamy do Biura Projektu mieszczącego się przy ul. Skromnej 5 w Lublinie.

22.12.2017

Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy cykl szkoleniowy w Projekcie Znów Aktywni!- powrót na rynek pracy. Pierwsze ze szkoleń rozpoczęło się w Zamościu. Przypominamy o trwającej rekrutacji. Poszukujemy osób chętnych na terenie całego województwa lubelskiego.

W przypadku pytań Zespół Projektu służy pomocą. Zapraszamy do kontaktu!

01.12.2017

Szanowni Państwo,

Pierwsze zajęcia z naszym doradcą zawodowym już ruszyły Dołącz do nas już dziś!

Pobierz formularz dostępny w zakładce “Do pobrania” i prześlij do nas!

 

20.11.2017

Szanowni Państwo!,

Przypominamy, że nadal trwa rekrutacja do projektu.Wszystkich chętnych zapraszamy do składania dokumentów.  W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zespół Projektu

 

06.10.2017

 

Szanowni Państwo!

Przypominamy, że trwa rekrutacja do projektu. W zakładce dokumenty do pobrania znajdują się dokumenty wymagane od kandydatów na Uczestnika Projektu w procesie rekrutacji.

Rekrutacja prowadzona będzie do marca 2017 r. (lub krócej w przypadku zebrania założonej w projekcie liczby uczestników).

 

Zachęcamy do składania dokumentów.

 

 

 04.10.2017

 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z plakatem projektu.

 31-2017 – Navigator – ZNÓW AKTYWNI! – powrót na rynek pracy – PLAKAT A3_@

 

14.09.2017

Z przyjemnością informujemy, że została uruchomiona strona internetowa projektu „ZNÓW AKTYWNI!-powrót na rynek pracy”. Dokumenty zgłoszeniowe niebawem będą dostępne w zakładce Dokumenty do pobrania. Projekt skierowany jest do  osób w wieku 30 lat i więcej, zamieszkujących (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego) na trenie województwa lubelskiego,  bezrobotnych (I lub II profil pomocy) oraz biernych zawodowo które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy. Więcej szczegółów w zakładce Rekrutacja. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału!

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje na temat projektu.