Informujemy, że w miesiącu grudniu 2016 3 grupy szkoleniowe z miejscowości Hrubieszów rozpoczęły staże zawodowe w ramach Projektu.

Jesteś osobą niepełnosprawną, długotrwale bezrobotną, rolnikiem? Masz ostatnią szansę na udział w  Projekcie !!! Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie 🙂

Dodano: 09.12.2016

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zajęcia w projekcie rozpoczęły dwie grupy w miejscowości Ryki. Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w projekcie. Pozostały nam miejsca dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy powyżej 12 mcy.

Grupy z miejscowości Hrubieszów i Zamość są w trakcie zdawania egzaminów VCC i kierowania na badania lekarskie pod kątem dalszego odbywania staży.

Serdecznie zapraszamy!

Dodano: 03.11.2016r.

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zajęcia w projekcie rozpoczęła grupa w Zamościu. Dwie następne grupy zostały zaplanowane w miejscowości Ryki. Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w projekcie. Pozostały nam miejsca dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy powyżej12 mcy.

Serdecznie zapraszamy!

Dodano: 03.10.2016r.

 

UWAGA !!!

Trwa rekrutacja do projektu, pozostały ostatnie wolne miejsca. W miejscowości Hrubieszów udział w projekcie rozpoczęły 3 grupy, grupa 4 została zaplanowana na koniec września 2016 w miejscowości Zamość. Wszystkich chętnych zachęcamy do wypełnienia dokumentów rekrutacyjnych. Pierwszeństwo mają osoby niepełnosprawne oraz kobiety. Zapraszamy, naprawdę warto!!!

Dodano: 05.09.2016

 

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że trwa rekrutacja do projektu, obecnie formują się grupy w miejscowościach Hrubieszów i Zamość, są także osoby chętne z okolic Chełma, Firleja oraz Łęcznej. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w projekcie. Wystarczy pobrać dokumenty rekrutacyjne z zakładki “Do pobrania”, wypełnić i razem z załącznikami odesłać do Biura Projektu.

Serdecznie zapraszamy !!!

Dodano 27.06.2016 r.

Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy rekrutację do Projektu ” ZNÓW AKTYWNI! – Powrót na rynek pracy”. Wszystkich zainteresowanych udziałem w Projekcie prosimy o zapoznanie się z kryteriami dostępnymi w zakładce “O Projekcie”. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Projektu (dane teleadresowe w zakładce “Kontakt”).

W najbliższym czasie w zakładce “Do pobrania” dostępne będą dokumenty wymagane w procesie rekrutacji do Projektu. Bardzo prosimy o staranne i rzetelne uzupełnianie dokumentów dostarczanych do Biura Projektu.

 

 

Dodano: 24.06.2016 r.

 

Document-page-001

N_ZA