NAVIGATOR INTERNATIONAL Sp. z o.o.
zaprasza do udziału w projekcie

„MŁODOŚĆ – AKTYWNOŚĆ”

POWR.01.02.01-18-0016/17

DLA KOGO?

Jeśli

 • jesteś osobą w wieku 18-29 lat
 • mieszkasz na terenie woj. podkarpackiego
 • nie pracujesz, nie kształcisz się ani nie szkolisz
 • nie jesteś zarejestrowany w urzędzie pracy

a dodatkowo należysz do co najmniej jednej z poniższych grup:

 • osoby długotrwale bezrobotne
 • osoby o niskich kwalifikacjach
 • osoby z niepełnosprawnościami
 • kobiety

to ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

CO TAKIEGO?

W ramach projektu oferujemy Ci:

 • Indywidualne Plany Działania (6 h zegarowych– zajęcia indywidualne) III – VII 2018

Nie jesteś pewien/pewna jaka ścieżka rozwoju oraz jaka praca byłaby dla Ciebie odpowiednia? W czym byś się sprawdził/-a a co raczej nie jest dla Ciebie? Dzięki indywidualnym spotkaniom z doradcą zawodowym (3 spotkania po 2 godziny) poznasz swoje mocne i słabe strony, odkryjesz swój potencjał oraz dowiesz się jakie masz predyspozycje zawodowe. Na tej podstawie doradca opracuje Twój Indywidualny Plan Działania, dzięki któremu Ty uzyskasz wskazówkę w jakim kierunku się rozwijać, a my dowiemy się jakie szkolenie i staż dla Ciebie przygotować. Zapewniamy spotkania z wykwalifikowanym doradcą zawodowym oraz zwrot kosztów dojazdu.

 • Warsztaty efektywnego poruszania się po rynku pracy (16 h zegarowych – zajęcia grupowe) III – VII 2018

Znalezienie oferty pracy, która nam odpowiada to dopiero początek… Dzięki dwudniowym warsztatom (2 spotkania po 8 godzin) nauczysz się nie tylko wyszukiwać w gąszczu ofert tych dla siebie, ale również poznasz tajniki konstruowania poprawnego CV i listu motywacyjnego oraz techniki i metody wykorzystywane przez rekruterów podczas rozmów kwalifikacyjnych. Odkryjesz jak ważna jest mowa ciała oraz jak się zaprezentować, żeby wywrzeć jak najlepsze pierwsze wrażenie. Poza tym wśród tematów, z którymi zaznajomisz się podczas warsztatów będą tak istotne i przydatne zagadnienia jak skuteczne zarządzanie czasem oraz zasady asertywności. Dzięki temu wszystkiemu zwiększysz pewność siebie oraz wzbogacisz swoje umiejętności, co z kolei przełoży się na efektywniejsze poruszanie się po rynku pracy. Gwarantujemy zajęcia z doświadczonym trenerem, materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu.

 • Pośrednictwo pracy (6 h zegarowych – zajęcia indywidualne) – pomiędzy innymi formami wsparcia między III a XI 2018

W ramach spotkań z pośrednikiem (3 spotkania po 2 godziny) zapoznasz się z podstawowymi instrumentami rynku pracy oraz formami pozyskiwania nowych ofert zatrudnienia, nauczysz się monitorować lokalny rynek pracy oraz zostaną Ci przedstawione min. 2 oferty pracy dopasowane do Twoich możliwości i predyspozycji. Od nas otrzymujesz gwarancję kontaktu z profesjonalnym pośrednikiem pracy oraz zwrot kosztów dojazdu na spotkania.

 • Szkolenia zawodowe (72 h lekcyjne – zajęcia grupowe) IV/V – VIII 2018

Wysokiej jakości szkolenia zawodowe (9 spotkań po 8 godzin) zostaną dopasowane do Twojego Indywidualnego Planu Działania, jak również do potrzeb lokalnego rynku pracy. Dzięki uzyskanym kwalifikacjom oraz certyfikatom będziesz w stanie lepiej sprostać wymaganiom stawianym przez pracodawców oraz staniesz się bardziej konkurencyjny/-a. Oprócz wykwalifikowanej kadry trenerskiej, pomocy i materiałów dydaktycznych oraz zewnętrznego egzaminu zakończonego wydaniem uznanego certyfikatu zapewniamy Ci zwrot kosztów dojazdu, wyżywienie w czasie zajęć oraz stypendium szkoleniowe!

 • 3-miesięczny płatny staż dla każdego uczestnika – między VI a XI 2018

Czas przerobić teorię na praktykę! 3-miesięczny (średnio 40 godzin w tygodniu) staż zawodowy zgodny ze szkoleniem będzie dla Ciebie sprawną formą wprowadzenia na rynek pracy oraz pozwoli Ci zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Program stażu zostanie opracowany indywidualnie z uwzględnieniem Twoich potrzeb i potencjału oraz potrzeb pracodawcy. Dla większego poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie zostanie Ci przydzielony opiekun, do którego będziesz mógł/mogła zwracać się ze wszelkimi pytaniami i wątpliwościami. Doświadczenie zawodowe jest najcenniejszą wartością, którą otrzymasz. Oprócz niego otrzymasz wstępne badania lekarskie, ubezpieczenie NNW podczas trwania stażu, zwrot kosztów dojazdu oraz stypendium stażowe! Co najmniej 60% z Was po zakończeniu stażu będzie mogło zostać zatrudnionym u danego pracodawcy!

GDZIE?

Miejsce spotkań dostosowane będzie do Waszych potrzeb. Szkolenia będą zorganizowane w miejscu zebrania się grupy średnio 8-osobowej, na terenie województwa podkarpackiego.

KIEDY?

Rekrutacja już ruszyła! Będzie trwała do końca marca. Pierwsze 3 grupy (24 osoby) biorące udział projekcie rozpoczną swoje zajęcia jeszcze w marcu, a kolejne 4 grupy (32 osoby) – w kwietniu. Projekt zakończy się w listopadzie.

ZA ILE?

Projekt jest współfinansowany ze środków UE – udział w projekcie jest BEZPŁATNY!

Nie czekaj! Zapisz się już dzisiaj! Formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie internetowej w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA oraz w naszym Biurze Projektu.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń lub napisz do nas 🙂

tel.: 515-561-282

e-mail: mlodosc-aktywnosc@/

Zachęcamy Was też do zajrzenia na nasz profil na Facebooku, gdzie dokładnie i często też z przymrużeniem oka dzielimy się z Wami wszystkim co związane z projektem: "#"MLODOSC.AKTYWNOSC/